Příbram - Teplice 0:3Tepličtí hladce postoupili do osmifinále poháru

Fotbalisté Teplic zvítězili ve 3. kole domácího poháru MOL Cupu na hřišti druholigové Příbrami 3:0 a postoupili do osmifinále. Branky vstřelili Tomáš Kučera, Lukáš Mareček a Jakub Křišťan.

Tomáš Kučera z Teplic.

Teplický tým poslal do vedení v 10. minutě Kučera. Náskok hostů mezi 47. a 53. minutou zvýraznili Mareček s Křišťanem. Severočeši zabrali po dvou ligových porážkách za sebou. Příbram prohrála poprvé od srpna a po 12 soutěžních utkáních.

Dalších 11 zápasů 3. kola je na programu ve středu. Lídr nejvyšší soutěže Plzeň zavítá do Hlučína, Sparta se představí v Domažlicích a Slavia nastoupí v pražském derby na Dukle. Obhájce pohárové trofeje Slovácko přivítá Varnsdorf.