Aston Villa - Sheffield Utd. 1:1Aston Villa zachránila bod s posledním Sheffieldem až v nastavení

Fotbalisté Aston Villy remízovali v předehrávce 18. kola anglické ligy doma s Sheffieldem United 1:1 a promarnili šanci vyhoupnout se alespoň do soboty na první místo. Bod přitom zachránili až v osmé minutě nastaveného času.

Cameron Archer (vlevo) z Sheffieldu a Ezri Konsa z Aston Villy.

Aston Villa vyhrála doma předchozích 15 ligových zápasů a na jejím stadionu ztroskotaly i dosud vedoucí Arsenal a obhájce titulu Manchester City. Ligový nováček je sice týmem s nejslabším útokem a nejhorší obranou, ale v Birminghamu úspěšně vzdoroval.

Po hodině hry sice dostal domácí Bailey míč do sítě, ale videorozhodčí gól zrušil pro předchozí faul. Tři minuty před koncem dokonce poslal hosty do vedení Archer. Blamáž odvrátil vyrovnávacím gólem Ital Zaniolo, který krátce předtím přišel na hřiště.