Tottenham - Fulham 2:0Tottenham vyhrál derby nad Fulhamem a vrátil se do čela tabulky Premier League

Fotbalisté Tottenhamu porazili v dohrávce 9. kola Premier League v londýnském derby 2:0 Fulham a vrátili se do čela tabulky. Po třetím vítězství za sebou vedou neporažení Spurs anglickou ligu o dva body před mistrovským Manchesterem City.

Fotbalisté Tottenhamu se radují z gólu proti Fulhamu.

Hvězdou utkání byl kapitán Tottenhamu Son Hung-min, jenž jeden gól dal a na druhý přihrál. Korejský reprezentant ve 36. minutě otevřel skóre svou sedmou brankou sezony z hranice pokutového území.

V 54. minutě pak Son Hung-min v podobné pozici posunul míč do ideální šance Jamesi Maddisonovi, jenž se po letním příchodu z Leicesteru prosadil poprvé na domácím hřišti.