Arsenal - Wolves 2:1Lacazette dokonal v nastavení obrat Kanonýrů

Fotbalisté Arsenalu otočili dohrávku 20. kola anglické ligy proti Wolverhamptonu a po vítězství 2:1 se posunuli před West Ham na páté místo tabulky. V páté minutě nastavení dokonal obrat kapitán Alexandre Lacazette. Na příčky zajišťující účast v Lize mistrů ztrácejí Kanonýři bod, oproti čtvrtému Manchesteru United navíc sehráli o dva zápasy méně.

Alexandre Lacazette z Arsenalu oslavuje gól.

Oba týmy se v lize utkaly před dvěma týdny, kdy Arsenal zvítězil 1:0, a Vlci dlouho živili naději na dokonalou odplatu. V desáté minutě totiž vystihl Hwang Hi-čchan Gabrielovu rozehrávku na brankáře Lena a z úhlu poslal míč do sítě. Korejský reprezentant se v Premier League trefil popáté a poprvé od října.

Londýnský velkoklub si ale po změně stran vytvořil převahu a v 82. minutě srovnal. Střídající Pépé si šikovně v otočce zpracoval míč ve vápně a nekompromisně zakončil. A Wolverhampton nakonec po 45 zápasech v lize prohrál utkání, ve kterém se ujal vedení. V nastavení Lacazette vypálil z úhlu na zadní tyč a brankář Sá nedokázal míč vytěsnit.