West Ham - Brighton 0:0West Ham se Součkem remizoval s Brightonem, Coufal domácím chyběl

Fotbalisté West Hamu se záložníkem Tomášem Součkem remizovali ve 20. kole anglické ligy s Brightonem 0:0. Další český reprezentant obránce Vladimír Coufal za domácí mužstvo nenastoupil kvůli nemoci.

Tomáš Souček (vlevo) se proti Brightonu neprosadil.

Hráči Brightonu měli v Londýně střeleckou převahu, ale zahazovali šance. Po hodině hry zase slibnou domácí možnost neproměnil reprezentační kapitán Souček, který tak gólem neoslavil pondělní prodloužení smlouvy do roku 2027.

West Ham v Premier League zaváhal po třech výhrách, ale neinkasoval počtvrté za sebou a celkově 417 minut. Londýnský tým zůstal na šestém místě tabulky, kde má tříbodový náskok na sedmý Brighton. Ten poprvé v ligovém ročníku udržel čisté konto.