Watford - Norwich 0:3Zmar Watfordu v záchranářském duelu s Norwichem zpečetil Kuckův vlastní gól

Fotbalisté Norwiche zvítězili v záchranářském souboji na hřišti Watfordu 3:0. Svými prvními dvěma góly v anglické lize rozhodl americký útočník Josh Sargent. Výhru hostů zpečetil v závěru vlastní brankou bývalý sparťan Juraj Kucka.

Fotbalisté Norwiche City slaví branku.

Jednadvacetiletý Sargent, jenž přišel do Norwiche loni v létě z Brém, se poprvé střelecky prosadil ve svém devatenáctém utkání v Premier League. V 51. minutě otevřel skóre krkolomnou střelou zakopnutou nohou, po níž se míč odrazil od břevna do branky. Gól potvrdilo video.

Po přestávce se chvíli nehrálo kvůli výpadku osvětlení a v 74. minutě přišla znovu Sargentova chvíle, tentokrát se prosadil hlavičkou. V nastavení Kucka nešťastným zákrokem poslal centrovaný míč přímo před vlastním gólmanem do sítě.

Watford, který od konce listopadu uhrál v osmi utkáních pouze bod, klesl v tabulce na sestupovou 18. příčku. Norwich ho po druhém vítězství za sebou přeskočil a má před ním dva body k dobru.