AS Řím - Atalanta 1:0Abraham rozhodl o vítězství AS Řím

Fotbalisté AS Řím porazili v 28. kole italské ligy na svém hřišti 1:0 Atalantu Bergamo. Jediným střelcem v souboji dvou pohárových aspirantů byl útočník Tammy Abraham.

Tammy Abraham z AS Řím se raduje po gólu proti Bergamu.

Čtyřiadvacetiletý anglický reprezentant stál ve 32. minutě na konci přímočaré akce Římanů a poosmé v sezoně otevřel v utkání Serie A skóre. Jeho 13. ligová trefa nakonec byla jediná v zápase. Na výsledku nic nezměnilo ani oboustranné vyloučení v nastaveném čase, nedohráli Mchitarjan a De Roon. "Vlci" se v tabulce na páté Bergamo bodově dotáhli, Atalanta má ale zápas k dobru.

O bod zpět je Lazio, které vyhrálo 3:0 na hřišti Cagliari. Úvodní branku dal z penalty Ciro Immobile, který 143. ligovým gólem v dresu "Biancocelesti" dorovnal v čele klubových statistik historicky nejlepšího střelce Silvia Pioliho.

V utkání Udine - Sampdoria (2:1) byly všechny tři góly k vidění v úvodních 13 minutách, což se v italské lize stalo teprve podruhé v sezoně. Vítěznou trefu si připsal Udogie.