AS Řím - AC Milán 1:1AS Řím remizoval po gólech v nastavení s AC Milán

AS Řím v 32. kole italské fotbalové ligy remizoval s AC Milán 1:1. V nastavení nejdříve skóroval domácí Tammy Abraham a vzápětí v 97. minutě vyrovnal Alexis Saelemaekers.

Téměř 65 tisíc lidí na Olympijském stadionu v Říme vidělo první střelu na branku, až když se v třetí minutě nastavení prosadil Abraham. Hosté skórovali rovněž ze své první střely mezi tři tyče a o čtyři minuty později vyrovnali zásluhou střídajícího Saelemaekerse.

Oba týmy mají 57 bodů a shodný rozdíl skóre, milánští obhájci titulu jsou čtvrtí díky více vstřeleným brankám. Na oba týmy se může v neděli dotáhnout Inter Milán, pokud doma porazí Lazio Řím.

Bergamo zvítězilo 2:1 na hřišti FC Turín a vystřídalo Inter Milán na šestém místě tabulky. Za domácí si desátou branku v sezoně připsal Sanabria. Za hosty se trefili Zappacosta a Zapata. David Zima i Lukáš Vorlický chyběli v nominaci na utkání kvůli zraněním. Atalanta má o bod více než Inter, ten má však o zápas méně.