Lazio Řím - Udinese 1:2Lazio Řím podlehlo po vyřazení z Ligy mistrů remízovému králi Udine

Fotbalisté Lazia Řím podlehli v dohrávce 28. kola italské ligy 1:2 Udine a prohráli čtvrtý soutěžní zápas za sebou. Místo přiblížení se pohárovým příčkám zůstal tým z hlavního města devátý. Udine, jež je s 15 nerozhodnými výsledky jednoznačným remízovým králem Serie A, je po čtvrtém vítězství v sezoně třinácté.

Sandi Lovrič z Udinese pálí na branku Lazia Řím

Laziu se nepodařilo rehabilitovat za porážku 0:3 na Bayernu a vyřazení z Ligy mistrů ani za předchozí dvě prohry v domácí soutěži. Všechny góly padly během čtyř minut na začátku druhého poločasu.

Skóre otevřel ve 47. minutě Lorenzo Lucca, dvě minuty nato domácí vyrovnali díky nešťastné teči Lautara Giannettiho, nicméně v 51. minutě rozhodl střelou z hranice pokutového území Oier Zarraga.