Crotone - Boloňa 2:3Fotbalisté Boloni předvedli na hřišti Crotone velký obrat

Fotbalisté posledního Crotone neudrželi v 28. kole italské ligy dvoubrankové vedení a po obratu v závěrečné půlhodině podlehli doma Boloni 2:3. Na záchranu v dvacetičlenné soutěži nadále ztrácejí osm bodů, sedmnáctý FC Turín má navíc dvě utkání k dobru.

Crotone vedlo ještě v 62. minutě 2:0, pak se ale v rozmezí 22 minut trefili Adama Soumaoro, Jerdy Schouten a Andreas Skov Olsen. Poslední celek tabulky nenavázal na poslední domácí vítězství nad Turínem a deset kol před koncem soutěže je už v kritické situaci. Boloňa se naopak posunula do klidného středu tabulky na desáté místo.

V dalším záchranářském duelu porazila Spezia 2:1 Cagliari, vítěznou branku vstřelil v 80. minutě Giulio Maggiore. Nováček soutěže teď má v tabulce o sedm bodů víc než Cagliari na první sestupové příčce.

Utkání lídra soutěže Interu Milán se Sassuolem bylo kvůli nákaze koronavirem v týmu "Nerazzurri" odloženo.

Italská fotbalová liga - 28. kolo:
Crotone - Boloňa 2:3 (32. Messias, 40. Simy z pen. - 62. Soumaoro, 70. Schouten, 84. Skov Olsen),
Spezia - Cagliari 2:1 (49. Piccoli, 80. Maggiore - 83. Pereiro)