FC Turín - Cagliari 0:0Fotbalisté Cagliari zahájili italskou ligu remízou s Turínem, Jankto debutoval

Nováček italské fotbalové ligy Cagliari zahájilo soutěž bezbrankovou remízou na hřišti FC Turín. Soutěžní debut v sestavě hostů si odbyl střídající záložník Jakub Jankto, jenž se dostal na hřiště v 61. minutě. Domácí obránce David Zima odehrál závěrečnou čtvrthodinu, v Serii A nastoupil i kvůli zranění poprvé od ledna.

Záložník Jakub Jankto. Ilustrační foto.

Turín v součtu s koncem minulého ročníku neprohrál v lize posedmé za sebou. Cagliari, které se vrátilo mezi elitu po jedné sezoně v druhé lize, drží sérii 11 soutěžních duelů bez porážky.

AC Milán vstoupil do sezony vítězstvím 2:0 v Boloni. Triumf "Rossoneri" řídil útočník Giroud, jenž v 11. minutě první branku dal a o deset minut později druhou připravil spoluhráči Pulisicovi. Americký reprezentant oslavil svůj soutěžní debut po letním příchodu z Chelsea výstavní trefou zpoza vápna. Boloňa s milánským velkoklubem uhrála z posledních 16 utkání jen tři remízy.