Hellas Verona - Boloňa 2:1Fotbalisté Verony s Barákem přehráli Boloňu

21. 1. 2022 22:48

Fotbalisté Verony s Antonínem Barákem v sestavě otočili předehrávku 23. kola italské ligy s Boloňou a po vítězství 2:1 se posunuli s 33 body na deváté místo neúplné tabulky. Český reprezentační záložník, který odehrál celý zápas, vyšel po minulém hattricku do sítě Sassuola tentokrát střelecky naprázdno. Hellas vyhrál v Serii A podruhé za sebou, Boloňa utržila třetí porážku po sobě a je s 27 body třináctá.

Verona neměla dobrý vstup do utkání a už ve 14. minutě inkasovala po pohotové střele Orsoliniho. Italský záložník se prosadil ve svém čtvrtém zápase po sobě.

Domácí však ještě do přestávky srovnali krok, když se po centru Lazoviče trefil Caprari. Útočník Hellasu vstřelil svůj osmý gól v sezoně a má na kontě stejně branek jako Barák.

V úvodu druhé půle mohl po přihrávce českého záložníka dokonat obrat Simeone, ale vychytal ho brankář Skorupski. O třech bodech pro domácí rozhodl až pět minut před koncem střídající Kalinič, který se prosadil po jedenácti minutách na hřišti.

Verona bodovala v italské nejvyšší soutěži ve čtvrtém z posledních pěti zápasů.

MS v hokeji 2022 ve Finsku

Mistrovství světa ve Finsku probíhá od 13. do 29. května 2022, dějištěm šampionátu jsou letos finská města Helsinky a Tampere. Češi, které povede finský trenér Kari Jalonen, vstoupí do turnaje 14. května zápasem s Velkou Británií.

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Včera 37. kolo Cagliari Cagliari - Inter Milán Inter Cagliari - Inter 1 : 3
Včera 37. kolo AC Milán AC Milán - Atalanta Bergamo Atalanta AC Milán - Atalanta 2 : 0
20220515T18 : 00:00+0000
AC Milán vs. Atalanta
AC Milán
Atalanta
Včera 37. kolo Neapol SSC Neapol - FC Janov Janov Neapol - Janov 3 : 0
Včera 37. kolo Boloňa Boloňa FC - U.S. Sassuolo Calcio Sassuolo Boloňa - Sassuolo 1 : 3
14.5.2022 37. kolo AS Řím AS Řím - Benátky Benátky AS Řím - Benátky 1 : 1
14.5.2022 37. kolo Hellas Verona Hellas Verona F.C. - FC Turín FC Turín Hellas Verona - FC Turín 0 : 1
20220514T18 : 00:00+0000
Hellas Verona vs. FC Turín
Hellas Verona
FC Turín
14.5.2022 37. kolo Udinese Udinese - Spezia Calcio Spezia Udinese - Spezia 2 : 3
14.5.2022 37. kolo Empoli Empoli FC - Salernitana Salernitana Empoli - Salernitana 1 : 1
11.5.2022 20. kolo Atalanta Atalanta Bergamo - FC Turín FC Turín Atalanta - FC Turín 4 : 4
9.5.2022 36. kolo Fiorentina AC Fiorentina - AS Řím AS Řím Fiorentina - AS Řím 2 : 0

Souhrn z kalendáře:
dnes 18 : 30 37. kolo Sampdoria Sampdoria Janov - AC Fiorentina Fiorentina TV Tipsport Sampdoria - Fiorentina Vsadit
dnes 20 : 45 37. kolo Juventus Juventus - SS Lazio Řím Lazio Řím TV Tipsport Juventus - Lazio Řím Vsadit
22.5. 15 : 00 38. kolo Atalanta Atalanta Bergamo - Empoli FC Empoli TV Tipsport Atalanta - Empoli Vsadit
22.5. 15 : 00 38. kolo Janov FC Janov - Boloňa FC Boloňa TV Tipsport Janov - Boloňa Vsadit
22.5. 15 : 00 38. kolo Fiorentina AC Fiorentina - Juventus Juventus TV Tipsport Fiorentina - Juventus Vsadit
22.5. 15 : 00 38. kolo Inter Inter Milán - Sampdoria Janov Sampdoria TV Tipsport Inter - Sampdoria Vsadit
22.5. 15 : 00 38. kolo Lazio Řím SS Lazio Řím - Hellas Verona F.C. Hellas Verona TV Tipsport Lazio Řím - Hellas Verona Vsadit
22.5. 15 : 00 38. kolo Salernitana Salernitana - Udinese Udinese TV Tipsport Salernitana - Udinese Vsadit
22.5. 15 : 00 38. kolo Sassuolo U.S. Sassuolo Calcio - AC Milán AC Milán TV Tipsport Sassuolo - AC Milán Vsadit
22.5. 15 : 00 38. kolo Spezia Spezia Calcio - SSC Neapol Neapol TV Tipsport Spezia - Neapol Vsadit