Atalanta - Salernitana 4:1Problémy na úvod, pak dominance Bergama

Fotbalisté Bergama porazili v italské lize poslední Salernitanu jednoznačně 4:1 a v tabulce se posunuli na sedmé místo. Na čtvrtou pozici zaručující start v Lize mistrů ztrácejí po 16 kolech jen dva body.

Fotbalisté Atalanty hostili poslední Salernitanu

Nejhorší tým soutěže v minulé sezoně utrpěl v Bergamu debakl 2:8, ale v pondělí šel na hřišti Atalanty překvapivě do vedení. V 10. minutě otevřel hlavou skóre obránce Pirola, hosté však živili naději na druhou výhru v sezoně jen do začátku druhého poločasu.

Po přestávce během pár minut otočili vývoj zápasu Muriel, který se trefil parádně z voleje, a Pašalič. V závěru stvrdili vítězství favorita De Ketelaere a Mirančuk, který chvíli předtím přišel na hřiště.

Italská fotbalová liga - 16. kolo:
Bergamo - Salernitana 4:1 (47. Muriel, 52. Pašalič, 83. De Ketelaere, 90. Mirančuk - 10. Pirola).