Juventus - Crotone 3:0Ronaldovy hlavičky pomohly Juventusu na třetí místo

Turín/Praha

Cristiano Ronaldo dvěma gólovými hlavičkami v závěru prvního poločasu nasměroval Juventus Turín k výhře nad posledním Crotone 3:0 a vrátil se do čela tabulky střelců italské ligy. Tříbodový zisk z dohrávky 23. kola posunul "Starou dámu" na třetí místo tabulky před AS Řím, který v neděli jen remizoval bez branek na hřišti Beneventa.

Hvězda Juventusu Cristiano Ronaldo v duelu s Crotone.

Ronaldo skóroval po centrech sedm minut před přestávkou, kdy jeho trefu posvětil videorozhodčí, a pak ještě v nastavení první půle. S 18 góly se portugalský útočník posunul opět do čela pořadí kanonýrů před Romelua Lukakua z Interu.

Krátce po hodině hry překazil Ronaldovi hattrick skvělým zákrokem brankář Alex Cordaz, ale jen chvíli poté završil skóre americký záložník Weston McKennie.

Juventus se přiblížil na čtyři body k druhému AC Milán, vedoucí Inter má o další čtyři víc. Juventus má oproti oběma rivalům ještě zápas k dobru.