Bývalý fotbalista Bale obsadil 16. místo na golfovém turnaji v Pebble Beach

Bývalý hvězdný velšský fotbalista Gareth Bale obsadil na golfovém turnaji amatérsko-profesionálních dvojic v Pebble Beach dělené 16. místo.

Bývalý fotbalista Gareth Bale na golfovém turnaji v Pebble Beach.

Pětinásobný vítěz Ligy mistrů, který v lednu ukončil nečekaně ve 33 letech kariéru, startoval v Kalifornii po boku profesionála Josepha Bramletta. V turnaji zkráceném kvůli nepřízni počasí na tři kola zaznamenali 199 ran.

"Jsem obrovský golfový fanoušek a bylo skvělé si tady zahrát. Jen sledovat, jak (Bramlett) hraje, tu sílu a švih, je obrovský zážitek," citoval třiatřicetiletého Balea server Sky Sports.

Vyhráli Ben Silverman se čtyřnásobným nejužitečnějším hráčem ligy amerického fotbalu NFL a quarterbackem Green Bay Packers Aaronem Rodgersem. Bale s Bramlettem na ně ztratili deset ran.

Turnaj profesionálů, který byl v průběhu čtvrtého kola přerušen kvůli silnému větru a dohrávat se bude dnes, vede Angličan Justin Rose. Před trojicí Američanů Peter Malnati, Brendon Todd a Denny McCarthy má náskok dvou ran.