Španělský golfista Larrazábal získal v Inčchonu osmý titul na evropském okruhu

Španělský golfista Pablo Larrazábal téměř přesně po roce vyhrál další turnaj evropské série DP World Tour. V korejském Inčchonu dnes vybojoval prvenství s náskokem dvou ran před Dánem Marcusem Helligkildem a získal osm evropský titul v kariéře.

Španělský golfista Pablo Larrazábal slaví s trofejí.

Larrazábal předvedl na závěr turnaje své nejlepší kolo, 67 ran zahrál díky šesti birdie a jedinému bogey. Podle svých slov si výrazně pomohl k vítězství už v sobotu, kdy ve větrném počasí zaznamenal 71 úderů. Po třech kolech ztrácel jednu ránu na vedoucího Skota Roberta MacIntyrea.

"Včera to byl boj. Ani jsem se moc nekoukal na výsledkovou tabuli, protože jsem věděl, že to bude ještě dlouhá cesta. Jedna rána pod par včera byl úžasný výsledek. Byl jsem trochu zklamaný kvůli tomu bogey v závěru třetího kola, ale jsem soutěživý a rád proti klukům zabojuju. To mě na golfu baví," řekl devětatřicetiletý Španěl.

Golfový turnaj Korea Championship evropské série DP World Tour v Inčchonu (par 72, dotace dva miliony dolarů)