Hlavní obsah

Vsetín a Ústí nad Labem si odložily sobotní prvoligové duely

Vsetín
Aktualizováno

Hokejisté Vsetína si odložili duel sobotního 8. kola doma s pražskou Slavií kvůli marodce v týmu. Po dohodě klubů a s Českým svazem ledního hokeje byl zápas přeložen na pondělí 2. listopadu od 17:30. Sobotní utkání v Kolíně si odložili i hokejisté Ústí nad Labem.

Foto: Roman Mareš, rytirikladno.cz

Forvardi Slavie Petr Vampola a Filip Vlček během zápasu s Kladnem.

Článek

"Vzhledem k aktuální marodce Vsetína je utkání po dohodě klubů a ČSLH odloženo. Vedení klubu společně s hráči mrzí, že na určitou dobu poslední zápas s fanoušky nemůže být odehrán," uvedl klub na svém webu.

Vsetín se naposledy doma představil v pondělí, kdy zdolal Havířov 4:2, a ve středu ještě nastoupil v Litoměřicích, kde zvítězil 4:3. Příští týden ve středu se má představit na ledě Poruby a o tři dny později doma proti Jihlavě. Od pondělí bude minimálně na dva týdny platit na sportovištích zákaz diváckých návštěv.

Ústecký Slovan musel kvůli koronavirové nákaze a karanténě odložit start do soutěže na ledě Slavie ze soboty 12. září o dva dny a teď má problémy znovu. "Zítřejší venkovní utkání proti SC Kolín je odloženo z důvodu nemoci šesti hráčů Slovanu. O dalším průběhu budeme informovat," uvedl Slovan na svém webu.

Ústí nad Labem hrálo naposledy ve středu v Benátkách nad Jizerou, kde podlehlo 2:3 v prodloužení.

Související témata: