Česko - USA 1:4Parahokejisté podlehli na turnaji v Ostravě USA 1:4, opět se utkají v semifinále

Čeští parahokejisté uzavřeli základní část mezinárodního turnaje v Ostravě porážkou 1:4 s favorizovaným týmem USA a se stejným soupeřem se domácí reprezentanti utkají i v sobotním semifinále. Druhou dvojici tvoří Kanada a tým IPH složený převážně z italských a německých hráčů, který v dnešním vzájemném duelu Javorové listy překvapivě porazil 7:5.

Mistři světa z USA vstoupili do zápasu s českým výběrem razantně a po necelých šesti minutách vedli 3:0. Po bezbrankové druhé třetině zvýšil soupeř ve 39. minutě na čtyřbrankový rozdíl, o čestný úspěch domácích se krátce poté postaral Michal Geier, který v přesilové hře pět na tři využil v úniku více prostoru.