Hlavní obsah

Omsk - Kazaň 3:0Hrubec v KHL po týdnu znovu vychytal kazaňské lídry konference

1. 12. 2020 17:28Aktualizováno 1. 12. 2020 20:04

Brankář Šimon Hrubec udržel podruhé po listopadovém přestupu z Kunlunu do Omsku čisté konto. V domácím utkání KHL proti Kazani zneškodnil všech 33 střel vedoucího týmu Východní konference a pomohl hokejistům Avangardu k vítězství 3:0.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Šimon Hrubec během tréninku hokejové reprezentace.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Hrubec nastoupil za Omsk pošesté a vychytal pátou výhru, z toho podruhé s nulou. I ta první se zrodila v utkání proti Kazani, před osmi dny ji Avangard doma ve výročním zápase před očima Jaromíra Jágra zdolal stejným poměrem jako dnes.

V pondělí byl devětadvacetiletý Hrubec vyhlášen nejlepším brankářem uplynulého týdne Kontinentální ligy. Po jeho dalším bezchybném výkonu ztrácí Omsk v boji o prvenství v konferenci na Kazaň už jen dva body.

K čistému kontu dlouho mířil také Dominik Furch z Dinama Minsk, které zvítězilo v Nižněkamsku 5:1. Nejlepšího brankáře listopadu překonal až v 48. minutě v přesilové hře Andrej Kosticyn, Furch si nicméně spravil chuť asistencí na čtvrtý gól hostů.

Nejlepší střelec soutěže Dmitrij Jaškin se trefil podvacáté v ročníku, ale moskevskému Dynamu to na úspěch zdaleka nestačilo. Klub z ruské metropole dal druhý gól až v samém závěru utkání a doma podlehl Magnitogorsku 2:6.

Výsledky zápasů KHL:
Barys Nur-Sultan - HK Soči 2:0
Novosibirsk - Spartak Moskva 2:0
Omsk - Kazaň 3:0 (čisté konto Hrubec),
Nižněkamsk - Dinamo Minsk 1:5 (za hosty Furch 0+1)
Jaroslavl - Čerepovec 5:1
Nižnij Novgorod - Čeljabinsk 2:0
CSKA Moskva - Kunlun Red Star 3:2 v prodl.
Dynamo Moskva - Magnitogorsk 2:6 (za domácí Jaškin 1+0).

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Nejnovější články

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
14.1.2022 zákl. část - pátek 14. ledna Vladivostok Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Vladivostok - Novosibirsk 3 : 2
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Viťaz Viťaz Podolsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Viťaz - Nur-Sultan Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Petrohrad SKA Petrohrad - HK Soči Soči Petrohrad - Soči 2 : 1
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Dynamo Dynamo Moskva - Spartak Moskva Spartak Dynamo - Spartak Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Novgorod - Kunlun Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Ak Bars Kazaň Kazaň Jaroslavl - Kazaň Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinky Jokerit Magnitogorsk - Jokerit Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Severstal Čerepovec Čerepovec Jekatěrinburg - Čerepovec 5 : 2

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Petrohrad Petrohrad 48 25 2 3 4 2 11 146 : 98 66
2 Jokerit Jokerit 47 22 4 2 2 4 12 143 : 113 62
3 Spartak Spartak 48 19 5 0 2 3 18 122 : 118 53
4 Novgorod Novgorod 47 20 1 0 3 4 19 117 : 112 49
5 Soči Soči 48 13 4 1 3 2 25 111 : 133 41
6 Viťaz Viťaz 48 9 4 2 5 6 20 121 : 149 41
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 48 26 2 2 2 2 14 159 : 119 64
2 Čerepovec Čerepovec 49 18 5 5 2 5 14 129 : 119 63
3 CSKA CSKA 47 18 8 3 1 3 13 120 : 107 62
4 Jaroslavl Jaroslavl 47 19 3 1 2 7 15 113 : 103 55
5 Minsk Minsk 47 18 4 1 4 3 16 138 : 144 53
6 Riga Riga 45 9 2 2 5 4 22 92 : 143 35
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 50 23 6 6 1 2 12 152 : 119 74
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 48 26 4 4 0 3 11 164 : 120 71
3 Kazaň Kazaň 48 21 4 5 0 6 12 129 : 109 66
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 49 16 3 3 3 5 19 121 : 140 52
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 45 15 2 1 4 2 21 127 : 129 42
6 Kunlun Kunlun 48 7 1 1 2 5 32 101 : 198 25
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 46 24 3 1 2 3 12 131 : 96 61
2 Omsk Omsk 47 24 3 1 1 1 17 137 : 104 58
3 Novosibirsk Novosibirsk 50 18 5 4 1 3 19 109 : 108 58
4 Nur-Sultan Nur-Sultan 47 14 4 4 2 2 21 127 : 138 48
5 Chabarovsk Chabarovsk 50 12 4 3 4 4 23 97 : 125 46
6 Vladivostok Vladivostok 49 11 0 3 3 2 29 88 : 150 33
Souhrn z kalendáře:
dnes 13 : 30 zákl. část - středa 19. ledna Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk Chabarovsk Novosibirsk - Chabarovsk Vsadit
dnes 15 : 00 zákl. část - středa 19. ledna Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Jekatěrinburg - Novgorod Vsadit
dnes 15 : 00 zákl. část - středa 19. ledna Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva Dynamo Magnitogorsk - Dynamo Vsadit
dnes 15 : 00 zákl. část - středa 19. ledna Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Dinamo Riga Riga Čeljabinsk - Riga Vsadit
dnes 15 : 00 zákl. část - středa 19. ledna Ufa Salavat Julajev Ufa - Ak Bars Kazaň Kazaň Ufa - Kazaň Vsadit
dnes 17 : 00 zákl. část - středa 19. ledna Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - CSKA Moskva CSKA Nižněkamsk - CSKA Vsadit
dnes 17 : 10 zákl. část - středa 19. ledna Minsk Dinamo Minsk - Viťaz Podolsk Viťaz Minsk - Viťaz Vsadit
dnes 17 : 30 zákl. část - středa 19. ledna Jokerit Jokerit Helsinky - SKA Petrohrad Petrohrad Jokerit - Petrohrad Vsadit