Mytišči s koučem Říhou prohrálo s Ufou i doma. Ve finále prohrává už 0:3

Hokejisté Ufy jsou krok od zisku Gagarinova poháru. Svěřenci trenéra ruské reprezentace Vjačeslava Bykova vyhráli i ve třetím finále play off KHL na ledě Atlantu Mytišči 3:2 a vedou 3:0 na zápasy. Ve čtvrtek mohou sérii rozhodnout, výhodu domácího prostředí však bude mít opět tým kouče Miloše Říhy.

Miloš Říha na střídačce hokejistů Atlantu Mytišči

Atlant  dokázal v první i druhé třetině odpovědět na vedoucí gól hostů. Ve 12. minutě vyrovnal na 1:1 slovenský obránce Jaroslav Obšut v přesilové hře po asistenci Jana Bulise. To samé se povedlo Atlantu v 29. minutě, ale na gól norského útočníka Patricka Thoresena domácí už nezareagovali.

Trenéru Říhovi nevyšla ani závěrečná hra bez brankáře, k níž sáhl už na začátku 58. minuty."Pak jsme začali hrát, ale celkově musím říct, že kluci neplnili úkoly, které jsme jim pro dnešní zápas stanovili. Soupeř výborně bránil a chodil do protiútoků. Prakticky sami jsme si dali dva góly, proto to dopadlo takhle," řekl Říha.

Kontinentální liga, 3. finálový zápas:
Atlant Mytišči - Salavat Julajev Ufa 2:3on-line
Branky: 12. Obšut (Bulis), 29. Nurislamov  - 4. Zinovjev, 23. Saprykin, 53. Thoresen. Stav série: 0:3