Jaroslavl - Nižněkamsk 1:2 PPObránce Klok se v KHL trefil podruhé za sebou, Knot přihrál na vítězný gól

Obránce Lukáš Klok se v Kontinentální hokejové lize prosadil střelecky v druhém utkání za sebou a pomohl Nižněkamsku k výhře 2:1 v prodloužení v Jaroslavli. Na vítězný gól přihrál další český bek Něftěchimiku Ronald Knot.

Obránce Lukáš Klok se v Kontinentální hokejové lize prosadil střelecky v druhém utkání za sebou

Účastník letošního mistrovství světa Klok skóroval v přesilovce ve 46. minutě a pátým gólem v sezoně vyrovnal na 1:1. Šestadvacetiletý ostravský rodák je s 16 body třetím nejproduktivnějším Čechem v soutěži po útočnících Čeljabinsku Tomáši Hykovi a Lukáši Sedlákovi.

Hned v úvodu prodloužení byl Knot na začátku akce, z níž o vítězství hostů rozhodl v čase 60:20 kapitán Marat Chajrullin.

Nižněkamsk je v tabulce Východní konference jedním ze čtyř týmů na 7. až 10. místě, jež mají shodně 21 bodů. Desátý je Chabarovsk, jenž dnes porazil 2:1 po nájezdech favorizovaný Jokerit Helsinky. V rozstřelu se za Amur trefili čeští útočníci David Tomášek a Radan Lenc.