Hlavní obsah

Omsk díky dvěma gólům Jágra porazil Petrohrad

10. 12. 2008 16:13

Dva góly a přihrávku zaznamenal Jaromír Jágr při vítězství Avangardu Omsku v Kontinentální lize (KHL) nad Petrohradem 5:1. V zápase byli vidět i další čeští hokejisté. Jakub Klepiš asistoval hned u tří branek, Pavel Rosa vstřelil třetí branku domácího týmu. Omsk se díky výhře posunul v tabulce KHL do první desítky.

Foto: www.khl.ru

Jaromír Jágr v dresu Avangardu OmskFoto: www.khl.ru

Článek

Gólově se prosadil i český útočník Novokuzněcku Miloslav Hořava, jeho branka ale nic nezměnila na porážce 3:4 s Atlantem Mytišči. Vítězství se nedočkal ani Tomáš Klouček s Barysem Astana. Český obránce sice vstřeli v zápase proti Jaroslavli druhý gól domácího týmu, jenže pak už úřadovali hosté. Především zářil Alexej Jašin, autor dvou branek a dvou přihrávek.

Novokuzněck - Atlant Mytišči 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Branky: 11. Šinkar (Horáček), 39. Hořava, 43. Ostrouško - 32. a 44. Pirnes, 19. M. Johansson, 41. D. Bykov.
Omsk - Petrohrad 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Branky: 35. a 55. Jágr (na druhou Klepiš), 2. Rjabykin (Klepiš), 37. Rosa, 50. Malyšev (Jágr, Klepiš) - 8. Nemirovsky.
Novosibirsk - HK MVD Balašicha 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Branky: 25. Kutuzov - 13. Moskalev, 48. Antoněnko, 60. Ugarov.
Astana - Jaroslavl 3:6 (2:2, 0:3, 1:1)
Branky: 5. Spiridonov, 10. Klouček, 59. Krasnoslobodcev - 25. a 35. A. Jašin, 10. Ruděnko, 18. Nilson, 37. Irgl, 48. Guskov.
Čeljabinsk - Spartak Moskva 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Branky: 21. Sazonov - 3. Akimov, 26. Levandovskij, 56. Ljudyčin, 60. Radivojevič.
Voskresensk - Čerepovec 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Branky: 35. Romanov, 59. Karcev, 60. Galuškin - 39. Mons

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Včera základní část - pátek 26. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - CSKA Moskva CSKA Jokerit - CSKA 2 : 3 pp
Včera základní část - pátek 26. listopadu Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Jaroslavl - Čeljabinsk 1 : 2 pp
20211126T17 : 00:00+0000
Jaroslavl vs. Čeljabinsk
Jaroslavl vs. Čeljabinsk
Jaroslavl
Čeljabinsk
Včera základní část - pátek 26. listopadu Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Omsk Novosibirsk - Omsk 5 : 4
Včera základní část - pátek 26. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Vladivostok - Jekatěrinburg 1 : 5
Včera základní část - pátek 26. listopadu Chabarovsk Amur Chabarovsk - HK Soči Soči Chabarovsk - Soči 0 : 2
25.11.2021 základní část - čtvrtek 25. listopadu Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Spartak Moskva Spartak Kunlun - Spartak 4 : 6
25.11.2021 základní část - čtvrtek 25. listopadu Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Dinamo Riga Riga Nižněkamsk - Riga 3 : 2 sn
20211125T17 : 00:00+0000
Nižněkamsk vs. Riga
Nižněkamsk vs. Riga
Nižněkamsk
Riga
25.11.2021 základní část - čtvrtek 25. listopadu Kazaň Ak Bars Kazaň - SKA Petrohrad Petrohrad Kazaň - Petrohrad 3 : 4 pp

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 33 15 3 2 2 4 7 106 : 83 46
2 Petrohrad Petrohrad 32 14 2 3 3 2 8 102 : 73 43
3 Spartak Spartak 33 12 5 0 1 1 14 83 : 85 36
4 Novgorod Novgorod 32 14 1 0 2 2 13 82 : 76 34
5 Soči Soči 33 10 2 1 3 1 16 71 : 87 30
6 Viťaz Viťaz 32 6 0 2 4 5 14 80 : 101 25
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 32 19 2 1 0 0 10 112 : 79 44
2 CSKA CSKA 33 13 5 3 1 1 10 79 : 69 44
3 Čerepovec Čerepovec 31 12 3 4 2 2 8 74 : 67 42
4 Jaroslavl Jaroslavl 33 15 2 0 2 4 10 87 : 74 40
5 Minsk Minsk 32 11 4 0 4 2 11 95 : 104 36
6 Riga Riga 31 9 1 0 4 2 15 61 : 94 26
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 35 15 4 6 1 2 7 107 : 86 54
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 32 20 2 4 0 1 5 114 : 72 53
3 Kazaň Kazaň 33 14 3 3 0 5 8 79 : 74 45
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 32 11 2 2 1 3 13 82 : 91 34
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 33 11 2 1 3 2 14 106 : 95 33
6 Kunlun Kunlun 32 6 1 1 1 2 21 70 : 122 19
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 33 17 2 1 2 1 10 92 : 66 43
2 Omsk Omsk 33 17 1 1 1 1 12 93 : 76 40
3 Novosibirsk Novosibirsk 33 13 0 3 1 3 13 66 : 71 36
4 Nur-Sultan Nur-Sultan 32 7 3 3 2 2 15 80 : 100 30
5 Chabarovsk Chabarovsk 34 6 3 3 2 3 17 67 : 92 29
6 Vladivostok Vladivostok 33 5 0 1 3 2 21 56 : 107 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 12 : 00 základní část - sobota 27. listopadu Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Viťaz Podolsk Viťaz Nur-Sultan - Viťaz Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - sobota 27. listopadu Čerepovec Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Čerepovec - Novgorod Vsadit
zítra 08 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Chabarovsk Amur Chabarovsk - Salavat Julajev Ufa Ufa Chabarovsk - Ufa Vsadit
zítra 08 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - HK Soči Soči Vladivostok - Soči Vsadit
zítra 11 : 30 základní část - neděle 28. listopadu Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Novosibirsk - Jekatěrinburg Vsadit
zítra 12 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Spartak Spartak Moskva - Dynamo Moskva Dynamo Spartak - Dynamo Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Jokerit - Jaroslavl Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Nižněkamsk - Kazaň Vsadit