Hlavní obsah

Čeljabinsk - Spartak 4:1Will přišel minutu před koncem o čisté konto, Čeljabinsk ale vyhrál

4. 12. 2021 15:41Aktualizováno 4. 12. 2021 20:04

Brankář Roman Will přišel minutu a čtvrt před koncem dnešního zápasu Čeljabinsku proti hokejistům Spartaku Moskva o druhou nulu v sezoně KHL. Favorizovaný Traktor nicméně i díky dvoubodovým příspěvkům českých útočníků Tomáše Hyky a Lukáše Sedláka zvítězil 4:1.

Foto: Český hokej, Jan Beneš

Brankář Roman Will.Foto: Český hokej, Jan Beneš

Článek

Will si připsal 32 zákroků, překonal ho až za rozhodnutého stavu v čase 58:47 Švéd Emil Pettersson. Skóre zápasu otevřel už ve 41. sekundě po Sedlákově přihrávce Hyka, jenž se trefil ve svém druhém utkání po více než měsíční pauze způsobené zraněním. Oba čeští útočníci se ještě v 55. minutě podíleli na čtvrté brance Teemu Pulkkinena.

Výsledky zápasů KHL:
Čeljabinsk - Spartak Moskva 4:1 (Hyka 1+1, Sedlák 0+2)
Ufa - Dynamo Moskva 0:4
Jekatěrinburg - Vladivostok 2:1
Čerepovec - Chabarovsk 1:2
Nižněkamsk - Barys Nur-Sultan 2:4 (za domácí Klok 0+1)
Nižnij Novgorod - Dinamo Riga 3:4 po SN (za hosty Červený 0+1),
Kunlun Red Star - Novosibirsk 2:7

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Nejnovější články

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
14.1.2022 zákl. část - pátek 14. ledna Vladivostok Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Vladivostok - Novosibirsk 3 : 2
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Viťaz Viťaz Podolsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Viťaz - Nur-Sultan Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Petrohrad SKA Petrohrad - HK Soči Soči Petrohrad - Soči 2 : 1
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Dynamo Dynamo Moskva - Spartak Moskva Spartak Dynamo - Spartak Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Novgorod - Kunlun Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Ak Bars Kazaň Kazaň Jaroslavl - Kazaň Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinky Jokerit Magnitogorsk - Jokerit Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Severstal Čerepovec Čerepovec Jekatěrinburg - Čerepovec 5 : 2

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Petrohrad Petrohrad 48 25 2 3 4 2 11 146 : 98 66
2 Jokerit Jokerit 47 22 4 2 2 4 12 143 : 113 62
3 Spartak Spartak 48 19 5 0 2 3 18 122 : 118 53
4 Novgorod Novgorod 47 20 1 0 3 4 19 117 : 112 49
5 Soči Soči 48 13 4 1 3 2 25 111 : 133 41
6 Viťaz Viťaz 48 9 4 2 5 6 20 121 : 149 41
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 48 26 2 2 2 2 14 159 : 119 64
2 Čerepovec Čerepovec 49 18 5 5 2 5 14 129 : 119 63
3 CSKA CSKA 47 18 8 3 1 3 13 120 : 107 62
4 Jaroslavl Jaroslavl 47 19 3 1 2 7 15 113 : 103 55
5 Minsk Minsk 47 18 4 1 4 3 16 138 : 144 53
6 Riga Riga 45 9 2 2 5 4 22 92 : 143 35
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 50 23 6 6 1 2 12 152 : 119 74
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 48 26 4 4 0 3 11 164 : 120 71
3 Kazaň Kazaň 48 21 4 5 0 6 12 129 : 109 66
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 49 16 3 3 3 5 19 121 : 140 52
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 45 15 2 1 4 2 21 127 : 129 42
6 Kunlun Kunlun 48 7 1 1 2 5 32 101 : 198 25
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 46 24 3 1 2 3 12 131 : 96 61
2 Omsk Omsk 47 24 3 1 1 1 17 137 : 104 58
3 Novosibirsk Novosibirsk 50 18 5 4 1 3 19 109 : 108 58
4 Nur-Sultan Nur-Sultan 47 14 4 4 2 2 21 127 : 138 48
5 Chabarovsk Chabarovsk 50 12 4 3 4 4 23 97 : 125 46
6 Vladivostok Vladivostok 49 11 0 3 3 2 29 88 : 150 33
Souhrn z kalendáře:
zítra 13 : 30 zákl. část - středa 19. ledna Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk Chabarovsk Novosibirsk - Chabarovsk Vsadit
zítra 15 : 00 zákl. část - středa 19. ledna Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Jekatěrinburg - Novgorod Vsadit
zítra 15 : 00 zákl. část - středa 19. ledna Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva Dynamo Magnitogorsk - Dynamo Vsadit
zítra 15 : 00 zákl. část - středa 19. ledna Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Dinamo Riga Riga Čeljabinsk - Riga Vsadit
zítra 15 : 00 zákl. část - středa 19. ledna Ufa Salavat Julajev Ufa - Ak Bars Kazaň Kazaň Ufa - Kazaň Vsadit
zítra 17 : 00 zákl. část - středa 19. ledna Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - CSKA Moskva CSKA Nižněkamsk - CSKA Vsadit
zítra 17 : 10 zákl. část - středa 19. ledna Minsk Dinamo Minsk - Viťaz Podolsk Viťaz Minsk - Viťaz Vsadit
zítra 17 : 30 zákl. část - středa 19. ledna Jokerit Jokerit Helsinky - SKA Petrohrad Petrohrad Jokerit - Petrohrad Vsadit