Chabarovsk - Jokerit 4:1Zohorna přispěl k výhře Amuru dvěma přihrávkami, gól mu neuznali

Tomáš Zohorna se v Kontinentální hokejové lize podílel dvěma přihrávkami na vítězství Chabarovsku 4:1 nad Jokeritem Helsinky. Český reprezentační útočník si poprvé v sezoně připsal v utkání více než jeden bod.

Tomáš Zohorna si připsal dvě asistence (archivní foto)

Na oba góly Zohorna přihrál Alexandru Poluninovi. Ten nejprve v druhé třetině upravil stav na 2:0 a v závěrečné části zvýšil v přesilovce na 3:1. Dvakrát skóroval rovněž Vladimir Butuzov.

Dvaatřicetiletý Zohorna má v ročníku na kontě sedm bodů za tři branky a čtyři asistence. O další gól ho připravila trenérská výzva, po níž rozhodčí odvolali Zohornovu trefu z 26. minuty kvůli kontaktu s brankářem finského týmu.