Hlavní obsah

Do prodeje jdou vstupenky na Jalonenovu premiéru u českého nároďáku

23. 3. 2022 10:32

Od středečního poledne mohou fanoušci začít nakupovat vstupenky na první přípravný duel české hokejové reprezentace před MS proti Rakousku ve Znojmě (6. dubna, od 17:30), který bude zároveň premiérou trenéra Kariho Jalonena a jeho asistentů Libora Zábranského a Martina Erata na střídačce nároďáku.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Jakub Flek během tréninku hokejové reprezentace.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Lístek na sezení vyjde na 350 korun, na stání je o 60 korun levnější. Jedna osoba si může pořídit maximálně šest vstupenek. Děti do 140 centimetrů mají vstup zdarma (na klíně rodičů). Vstupenky můžete nakupovat zde.

S Rakouskem se národní tým utká v této sezoně minimálně čtyřikrát. Dva dny po duelu ve Znojmě dojde na odvetu v Linci, 1. května pak přijde souboj na Českých hokejových hrách, na nichž naši jižní sousedé nahradí Rusko. 17. května se pak oba týmy potkají v základní skupině MS v Tampere.

Naposledy proti sobě oba týmy nastoupily před rokem v přípravě na rižský šampionát. Češi ještě pod vedením trenéra Filipa Pešána vyhráli nejprve ve Vídni 5:0 a pak v Jindřichově Hradci 7:2.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Nový trenér hokejové reprezentace Kari Jalonen z Finska.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

„Souboj s tradičním soupeřem bude mít tentokrát netradiční, zato velmi atraktivní náboj. Reprezentace se v něm poprvé představí pod vedením nového triumvirátu – finského trenéra Kariho Jalonena s asistenty Liborem Zábranským a Martinem Eratem. Současně jím zahájí jarní část sezóny, v níž chceme napravit výsledky z dosavadních turnajů Euro Hockey Tour a olympijského turnaje v Pekingu," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

Po zápasech s Rakušany čeká nároďák dvojutkání s Němci (v Chomutově) a se Slováky (dějiště obou zápasů bude teprve upřesněno). Na přelomu dubna a května dojde na České hry v Ostravě (Finsko, Švédsko, Rakousko) a o týden později dojde na Švédské hry (Finsko, Švédsko, Švýcarsko), které poslouží jako generálka na MS.

V něm reprezentace v základní skupině v Tampere vyzve postupně Velkou Británii, Švédsko, Rakousko, Lotyšsko, Norsko, USA a Finsko.

Reklama

Související témata:
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

Nejnovější články