Článek
Geekie v uplynulém ročníku nastupoval v útoku s českou hvězdou Davidem Pastrňákem a Eliasem Lindholmem. Vedle nich si v 77 zápasech základní části připsal kariérní maxima v gólech (33), asistencích (24) i bodech (57).
Do Bostonu, za který v minulém ročníku hráli také Pavel Zacha a Jakub Lauko, přišel Geekie před dvěma lety ze Seattlu, předtím působil také v Carolině. Celkem má v NHL bilanci 72 gólů a 87 asistencí v 333 zápasech. V 37 utkáních play off přidal šest branek a čtyři přihrávky.
Giroux v uplynulém ročníku za Senators v základní části odehrál 81 zápasů s bilancí 15 branek a 35 asistencí. Týmu pomohl k první účasti v play off po osmi letech, Ottawa však v prvním kole prohrála 2:4 s Torontem. Giroux v šesti zápasech zaznamenal gól a čtyři přihrávky.
Podle webu zámořské hokejové soutěže si sedmatřicetiletý útočník v základu přijde na dva miliony dolarů (42 milionů korun), s bonusy však částka může vyšplhat až na 4,75 milionu dolarů (100 milionů korun).
Mistr světa z roku 2015 Giroux do Ottawy přišel v červenci 2022. Předtím krátce hrál za Floridu a 15 sezon strávil ve Philadelphii, kterou vedl i jako kapitán. Celkem má ve 1263 zápasech základní části NHL bilanci 365 gólů a 751 asistencí. V play off odehrál 101 utkání a zaznamenal 29 gólů a 57 přihrávek.