Basketbalisté Nymburka porazili v prvním semifinále Olomoucko

Nymburk

Basketbalisté Nymburka porazili v úvodním semifinále play off NBL i přes vlažný úvod Olomoucko 103:80 a podle očekávání se ujali vedení v sérii. Střelecky se nejvíc dařilo autorovi 22 bodů domácího celku Jaromíru Bohačíkovi, o jeden bod méně zaznamenal jeho spoluhráč Bracey Wright.

Basketbalisté Nymburku v semifinále play off.

Po první čtvrtině Nymburk, který v této sezoně ještě nenašel přemožitele, prohrával 20:26. Ještě do poločasu však úřadující mistr vyrovnal a ve zbytku utkání navyšoval svůj náskok. Druhý zápas je na programu ve čtvrtek opět v Nymburku.

Ve druhé semifinálové sérii mezi Svitavami a Děčínem je stav po dvou zápasech vyrovnaný 1:1.