Házenkáři Plzně vstoupili do čtvrtfinále Evropského poháru remízou

Házenkáři Plzně vstoupili do čtvrtfinále Evropského poháru ve Švédsku s Alingsasem remízou 29:29. Odveta se na západě Čech hraje za týden.

Házenkáři Plzně vstoupili do čtvrtfinále Evropského poháru ve Švédsku s Alingsasem remízou (archivní foto)

Úvod zápasu patřil Plzni, která se ujala tříbrankového vedení. Domácí ale skóre otočili, první poločas nakonec vyhráli 16:12 a po přestávce dokázali opakovaně odskočit na rozdíl pěti gólů.

Plzeň postupně ztrátu dotahovala, devět minut před koncem srovnala na 24:24 a v úplném závěru dvakrát o gól vedla. Náskok 29:28 hostům pět sekund před koncem zajistil Daniel Režnický, ale hráči švédského celku v poslední vteřině srovnali.