Lídr volejbalové extraligy Zlín se vrátil na vítěznou vlnu

Zlín

Volejbalisté Zlína porazili v předehrávce 9. kola extraligy Odolenu Vodu 3:1 a napravili předchozí zaváhání. V pondělí v Brně totiž nezískali ani set. I když se i dnes museli obejít bez dvou hráčů základní sestavy Adama Bartoše a Pavla Koláře, připsali si osmé vítězství a upevnili vedoucí příčku.

Zlín ale před domácími fanoušky začal vlažně a prohrál první set 24:26. Další radost už hráčům Odoleny Vody nedopřál, zarputilého soupeře nakonec porazil v dalších sadách 25:16, 25:22 a 25:20. První ligové výhry se dočkal po návratu na hřiště exreprezentant libero Přemysl Obdržálek, jenž opět laboroval se zády.

Další čtyři zápasy 9. kola se odehrají v sobotu, televizní dohrávku v pondělí obstarají Liberec a Benátky nad Jizerou.