Volejbalisté vedoucího Kladna udrželi neporazitelnost i v Odolene Vodě

Volejbalisté vedoucího Kladna udrželi extraligovou neporazitelnost i v Odolene Vodě, kterou v 8. kole zdolali až v tie-breaku. Uspěli také další zástupci v evropských pohárech České Budějovice, Liberec i Karlovarsko.

Hráči Kladna se radují ze získaného bodu

Odolena Voda získala proti Kladnu první set, další dva patřily hostům. Domácí dokázali vyrovnat, ale rozhodující sadu získalo i díky celkovým 24 bodům Brazilce Antonyho Goncalvese Kladno poměrem 15:12.

Bez ztráty setu si poradily České Budějovice se Zlínem i Karlovarsko venku s Benátkami nad Jizerou. Liberec zdolal Příbram 3:1, stejným výsledkem zvítězily Beskydy nad poslední Ostravou, která prohrála i osmý zápas v sezoně.