Liberec - Navara 0:3Volejbalistky liberecké Dukly prohrály v Lize mistryň s Novarou

Volejbalistky Dukly Liberec prohrály v Lize mistryň i počtvrté. V italské Novaře podlehly domácímu výběru za 71 minut 0:3 po setech 12:25, 23:25 a 13:25. Ve skupině C jsou bez zisku setu poslední a bez šance na postup.

Ilustrační foto.

Hned v páté výměně přišla Dukla o smečařku Annu Šotkovskou, která si poranila kotník. Svěřenkyně kouče Libora Gálíka v prvním a v závěrečném setu na favoritky, které měly výškovou převahu, nestačily. Ve druhé sadě dokázaly s Novarou držet krok díky dobré hře v poli.

Vystoupení mezi evropskou elitou zakončí hráčky Dukly dvakrát před domácím publikem. Pod Ještědem 2. února přivítají Dynamo Moskva a 15. února se rozloučí se soutěží zápasem proti Istanbulu.