Hlavní obsah

Beachvolejbalisté Perušič se Schweinerem vyhráli Český pohár v Chodově

26. 6. 2022 16:31

Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem potvrdili na turnaji Českého poháru v Chodově u Karlových Varů pozici domácích jedniček. V pěti zápasech neztratili ani set, ve finále porazili bratry Donovana a Matyáše Džavoronokovy 21:17, 21:16. Mezi ženami zvítězila dvojice Miroslava Dunárová, Daniela Resová.

Foto: OBO 2021/Vlastimil Vacek, Právo

Beachvolejbalisté Ondřej Perušič (vlevo) a David Schweiner během finále turnaje v Ostravě.Foto: OBO 2021/Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Pro Perušiče se Schweinerem, kteří doma příliš často nestartují, byl turnaj zpestřením přípravy na druhou část sezony, jejímž vrcholem bude srpnové mistrovství Evropy v Mnichově. Bývalý reprezentant v šestkovém volejbalu Donovan Džavoronok chce letos spolu s Janem Hadravou odehrát co nejvíc turnajů. V Chodově nahradil nemocného Hadravu Džavoronokův mladší bratr Matyáš.

Stříbro si vedle bratří Džavoronoků z Chodova odvezly Anna Pospíšilová s Martinou Williams, bronz získali Tadeáš Trousil s Tomášem Semerádem a Tereza Pluhařová s Andreou Lorenzovou.

Reklama

Sdílejte článek