Audiokomentář: Slavia–Liberec 3:0Jasná výhra, přesto se favorit v Edenu nadřel, Staněk v brance čaroval

Z náročného programu unavení fotbalisté Slavie porazili Liberec 3:0. Červenobílí v Edenu v nejvyšší soutěži naplno bodovali pošesté v řadě, Slovan naproti tomu nezvítězil ani ve dvanáctém venkovním utkání v ligovém ročníku.

Audiokomentář: Slavia - LiberecVideo: Sport.cz

Vítězství domácích v duelu 25. kola bylo jednoznačné, nerodilo se však snadno a slávisté se na něj celkem nadřeli. Jako první se v 15. minutě z penalty prosadil Václav Jurečka. Po vyrovnání hned čtyřikrát sahal Luka Kulenovič. Před přestávkou nastřelil břevno a v 65. minutě chorvatského útočníka při nevídané trojité šanci skvěle vychytal brankář sešívaných Jindřich Staněk. Pak se v 83. minutě trefil střídající Mojmír Chytil a v závěru utkání dal pečeť na výhru druhým gólem v zápase Jurečka.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Michal Sobotka, glosujícím redaktorem byl Martin Mls, moderátorkou přestávkového a závěrečného programu Zuzana Kézrová.