Hlavní obsah

Fantazie! Deblový pár Krejčíková-Siniaková ovládl ve Wimbledonu juniorskou čtyřhru

7. 7. 2013 14:17Aktualizováno 7. 7. 2013 14:29

České juniorky ovládly wimbledonskou čtyřhru! Tenistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou přidaly měsíc po triumfu v deblu na Roland Garros další úspěch v Londýně. V roli nejvýše nasazených ve finále přehrály ukrajinsko-běloruskou dvojici Anhelina Kalininová-Irina Šimanovičová 6:3 a 6:1.

Foto: Profimedia.cz

Česká juniorka Kateřina Siniaková (na snímku) na letošním Wimbledonu vyhrála s Barborou Krejčíkovou čtyřhru.Foto: Profimedia.cz

Článek

"V Paříži jsem byla víc nervózní, protože to bylo první finále, ale rozhodně bych neřekla, že to bylo snazší. Ale mám teď dobrý pocit," řekla Siniaková Radiožurnálu. S Krejčíkovou v celém turnaji neztratily ani jeden set. "Žádný zápas ale nebyl lehký, ale zvládly jsme to hlavou, i když jsme měly slabší momenty. Hodně jsme si to uhrály servisem," doplnila Krejčíková.

Obě české naděje si stejně jako v Paříži vynahradily ve čtyřhře brzké vyřazení ve dvouhrách. Siniaková, jež letos hrála finále juniorské dvouhry na Australian Open, ve Wimbledonu vypadla coby třetí nasazená ve 3. kole. Krejčíková došla v Londýně do čtvrtfinále singlové soutěže, v níž byla turnajovou čtyřkou.

Tenisový turnaj Wimbledon (tráva, dotace 22,56 milionu liber):
Juniorky - čtyřhra, finále:
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) - Kalininová, Šimanovičová (8-Ukr./Běl.) 6:3, 6:1
Junioři:
Dvouhra - finále:
Quinzi (6-It.) - Hjon Čong (Korea) 7:5, 7:6 (7:2)
Čtyřhra - finále:
Kokkinakis, Kyrgios (Austr.) - Couacaud, Napolitano (It.) 6:2, 6:3

Reklama

 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS ve fotbale 2022 v Kataru

Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?