Hlavní obsah

Německá tenistka kritizuje přemožitelku Sereny Williamsové: Jsem zklamaná a naštvaná

29. 6. 2022 18:49

Německá tenistka Tamara Korpatschová zkritizovala na instagramu svou plánovanou deblovou parťačku ve Wimbledonu Harmony Tanovou za to, že se z turnaje ve čtyřhře odhlásila krátce před zápasem 1. kola. Francouzka Tanová v úterý v nočním duelu vyřadila americkou hvězdu Serenu Williamsovou a ze čtyřhry odstoupila oficiálně kvůli zranění stehna. Předpokládá se, že ve dvouhře bude ve čtvrtek na londýnské trávě pokračovat.

Foto: Alberto Pezzali, ČTK/AP

Němka Tamara Korpatschová zkritizovala přemožitelku Sereny Williamsové.Foto: Alberto Pezzali, ČTK/AP

Článek

"Napsala mi až dnes ráno. Nechala mě tam čekat až do hodiny před zápasem. Jsem hrozně smutná, zklamaná a naštvaná, že si nezahraju poprvé na grandslamu čtyřhru," napsala dnes na instagramu Korpatschová, jež vypadla v prvním kole dvouhry. "Není to ke mně fér, tohle jsem si nezasloužila."

Tanová i Korpatschová si měly zahrát čtyřhru na grandslamu poprvé v kariéře, přičemž jen za start v 1. kole by dostaly dohromady 12 500 liber (358 tisíc korun). "Přitom se mě před turnajem ptala ona, jestli si zahrajeme debla. Nebyla jsem to já, kdo se ptal," dodala Němka.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Tamara Korpatsch (@tami.korpatsch)

Omluvou pro Tanovou nebyl v jejích očích ani fakt, že Francouzka hrála se sedminásobnou šampionkou Williamsovou do pozdního večera téměř tři hodiny a čtvrt. "Pokud jste zničení den po tříhodinovém zápase, tak nemáte v profesionálním tenisu co dělat. To je můj názor," zakončila svůj kritický příspěvek sedmadvacetiletá Korpatschová.

Reklama

Sdílejte článek