Zverev - Brooksby 3:6, 7:6, 6:2Zverev a Brooksby se postarali o rekord, v Acapulcu dohráli v pět hodin ráno

Pět minut před pátou hodinou ranní skončil zápas mezi Alexanderem Zverevem a Jensonem Brooksbym na turnaji ATP v Acapulcu. Znamená to nový rekord tenisové historie. Obhájce titulu Němec Zverev odvrátil americkému soupeři ve druhém setu dva mečboly a noční maraton otočil ve vítězství 3:6, 7:6 a 6:2.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Zverev a Brooksby se v Acapulcu postarali o rekordVideo: sntv

Protože se předchozí utkání protáhla také do tří setů a skončila hodně pozdě, Zverev a Brooksby se dostali na kurt až v půl druhé. O postup bojovali téměř tři a půl hodiny.

"Jsem šťastný, že jsem vyhrál a že jsem součástí historie," řekl Zverev. "Byla to neuvěřitelná bitva, neuvěřitelný zápas," dodal olympijský vítěz, jehož ve druhém kole čeká krajan Peter Gojowczyk.

Dosud nejpozději skončil souboj mezi Australanem Lleytonem Hewittem a Marcosem Baghdatisem z Kypru na Australian Open v roce 2008. Tehdy dohráli ve 4:34.