Skokanka na lyžích Karolína Indráčková byla 24. na SP ve Villachu

Skokanka na lyžích Karolína Indráčková obsadila na Světovém poháru ve Villachu 24. místo a vyrovnala dosud nejslabší výsledek v sezoně. V rakouském středisku předvedla skoky dlouhé 87 a 85,5 metru a i v sedmém závodě sezony bodovala.

Skokanka na lyžích Karolína Indráčková během závodu Světovém poháru ve Villachu

Mezi třicítku nejlepších postoupila i její sestra Anežka, ale ve druhém kole byla diskvalifikována kvůli neregulérní kombinéze. Do průběžné klasifikace jí přibyl alespoň bod, do druhého kola postoupila z 28. místa. Diskvalifikace postihla už v kvalifikaci i Kláru Ulrychovou, Veronika Jenčová do závodu nepostoupila.

Třetí vítězství v sezoně vybojovala slovinská reprezentantka Nika Prevcová, jež v prvním kole předvedla výkon dne 96,5 metru, a ujala se vedení v seriálu. Dosud vedoucí Joséphine Pagnierová z Francie podruhé za sebou skončila mimo první desítku.

Na středním můstku ve Villachu se bude závodit i ve čtvrtek.