Slovinská specialistka na obří slalom Hrovatová skončila v 24 letech s lyžováním

Slovinská lyžařka Meta Hrovatová ukončila ve 24 letech kariéru. Specialistka na obří slalom na sociálních sítích uvedla, že už nemá sílu se vracet po opakovaných zraněních.

Slovinská lyžařka Meta Hrovatová ukončila ve 24 letech kariéru

Hrovatová má na kontě čtyři třetí místa z obřích slalomů ve Světovém poháru, na letošních olympijských hrách v Pekingu skončila ve své parádní disciplíně sedmá.

Minulá sezona pro Hrovatovou skončila při pádu v březnovém závodu v Lenzerheide, kde si vážně poranila koleno. Zranění léčila konzervativně, ale vzhledem k tomu, že bolest přetrvávala, rozhodla se s lyžováním skončit.