Smutná skončila šestá v dalším závodě Ski Classics

Seefeld

Česká běžkyně na lyžích Kateřina Smutná obsadila šesté místo v závodu na 60 km klasickou technikou. Zvítězila suverénka letošní sezóny Švédka Britta Johanssonová-Norgrenová. Mezi muži triumfoval Nor Tord Asle Gjerdalen. Nejlepším z našich byl na 23. místě Petr Novák.

Nejlepší česká dálková běžkyně na lyžích Kateřina Smutná.

V rakouském lyžařském areálu v Seefeldu, který se připravuje na mistrovství světa v běžeckém lyžování v následujícím roce se v obou kategoriích radovali vedoucí závodníci seriálu Ski Classics.

Mezi muži se čeští reprezentanti do první dvacítky nedostali, útěchou tak může být jenom třetí místo Rusa Černousova z českého Bauer Ski Teamu, mezi ženami skončila nejlepší Češka Kateřina Smutná na šestém místě.

Kaiser Maximilian Lauf, závod Ski Classics v dálkovém běhu na lyžích (60 km klasicky):