Mistry CS:GO Tipsport COOL ligy jsou SINNERS, Sampi bere bronz

Mistrem letního splitu Tipsport COOL ligy ve hře Counter-Strike: Global Offensive se stala organizace SINNERS. Hříšníci v dramatickém finále na pět vítězných bodů porazili CZC.eSubu. Bronzové medaile si ze sobotní bitvy odnesli hráči Sampi. Čtvrtá příčka zbyla na Enterprise.

Ilustrační foto

Duelem o třetí místo mezi Enterprise a Sampi odstartoval sobotní finálový den Tipsport COOL ligy. Parta fotbalisty Jakuba Jankta potřebovala k bronzovým medailím získat dva vítězné body. To se jí nakonec povedlo jednoznačným způsobem, když nejprve vyhrála 16:5 a následně 16:3.

Pak přišlo na řadu velké finále na tři vítězné body mezi SINNERS a CZC.eSubou. Hříšníci v prvních dvou utkáních tahali za kratší konec a po výsledcích 12:16 a 13:16 to vypadalo na překvapivý triumf modré krve.

SINNERS ale v závěru sobotního večera zmobilizovali všechny své síly a bitvu o krále české CS:GO scény dokázali otočit. Po třech vítězstvích v řadě poměrem 19:17, 16:8 a 16:4 dokonali obrat a zaslouženě získali titul letního splitu.