Rubriky:

Esport

Zázračné dítě. Dánský FIFA hráč má na kontě 330 výher a ani jednu porážku

1. ledna 2021 08:02 - Kodaň/Praha

Takový kousek se ještě nikdy nikomu nepovedl. Čtrnáctiletý FIFA hráč Anders Vejrgang je naprostým fenoménem virtuálního fotbalu. Talentovaný Dán má za sebou úctyhodnou sérii, jedenáctkrát nastoupil do víkendové FIFA ligy a z 330 zápasů v řadě odešel jako vítěz.

 

@rblz_anders, Twitter

Vejrgang je podle mnohých jedním z nejlepších hráčů FIFA 21 současnosti. Svědčí o tom nejen jeho skvostná statistika populární víkendové ligy.

Čtrnáctiletý chlapec má na kontě také nemálo triumfů z online turnajů. Na jeho srovnání s absolutní špičkou si ale fanoušci esportu budou muset ještě počkat. Jeho věk mu zatím nedovoluje účastnit se oficiálních šampionátů od EA Sports.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Anders Vejrgang (@rblz_anders)

I tak jsou ale jeho dosavadní statistiky impozantní a jeho rekord bude jen těžko někdo překonávat. Číslo 330 navíc nemusí být konečné.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.