Rubriky:

Esport

Česká hvězda League of Legends přestupuje do norského Riddle Esports

5. ledna 2021 17:48 - Oslo/Praha

Liga mistrů v populární hře League of Legends bude mít dalšího českého zástupce. Mezi evropskou elitou bude hrát český plejer Pavel „Pavkyn“ Mysliveček. Ten bude po zahraničních angažmá po Evropě nově působit u norského celku Riddle Esports, který nastupuje v soutěži ERL.

 

@riddleesports

Dvacetiletý jungler na českých turnajích mezi elitou nehrál, má ale bohaté zahraniční zkušenosti. Mysliveček nastupoval k zápasům v LoL u řeckého týmu Gamespace MCE a chvíli si vyzkoušel i angažmá u italské organizace YDN Esports.

Norský celek Riddle Esports do nové sezony podle portálu Playzone nastoupí s kompletně obměněnou soupiskou. Hlavní hvězdou týmu by měl podle předpokladů být slovinský hráč Kektz, který dříve hrál za Fnatic Academy.

Novým Myslivečkovým spoluhráčem bude i švédský Love „Bravado" Rapp, který doposud reprezentoval celek Fnatic Rising a probojoval se až do čtvrtfinále EU Masters.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.