Parádní jízda pokračuje. SINNERS ovládli skupinu European Development Championship

12. února 2021 15:40 - Praha

Další skvělý počin. Česká jednička ve hře Counter-Strike: Global Offensive SINNERS se nedávno posunula na 25. místo světového žebříčku. A jejich esportová krasojízda turnaji ve společnosti špičkových týmů pokračuje. Hříšníci ve středu dvěma výhrami vstoupili do mezinárodního podniku European Development Championship a ovládli svou skupinu.

 

@SINNERS_ESPORTS, Twitter

SINNERS zkraje nové sezony připisují jeden úspěch za druhým. Sestava posilněná o legendárního českého plejera Tomáše „oskar" Šťastného má po středě na pažbě další zářezy zvučných celků.

Hříšníci na European Development Championship porazili španělský Movistar Riders poměrem 16:9. V druhém skupinovém zápase pak čeští plejeři měřili síly s polským týmem Izako Boars.

https://www.facebook.com/sinnersesports/posts/507128380681021

Tomu přitom nedávno v rámci jiného turnaje podlehli 1:2. Tentokráte se ale karta obrátila a SINNERS si vítězství poměrem 2:1 připsali na svou stranu.

Podnik EDCH bude pokračovat zápasy vyřazovací fáze 23. února. V prvním kole eliminačního pavouka bude na nejúspěšnější český tým historie CS:GO čekat sestava HellRaisers.

Zatímco minulý týden hříšníci slavili 30. místo ve světovém žebříčku, v aktualizovaném vydání z tohoto týdne si ještě o pět míst polepšili. To se žádnému českému týmu v CS:GO doposud nepodařilo. Dle aktuální formy se zdá, že ani na čísle 25 se česká organizace při svém stoupání světovým rankem nemusí zastavit.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Patička stránky: