Kdo postoupil do finále e:LIGY?

24. března 2021 14:44 - Praha

První finalisté vybojovali právo reprezentovat svůj tým. Fanoušci virtuálního fotbalu mohou tento týden sledovat semifinálovou fázi e:LIGY 2020/21. Středeční program ve hře FIFA 21 odstartoval soubojem hráčů Jablonce a Ostravy, následovaly duely hráčů Mladé Boleslavi a Slovácka a vše zakončily střety mezi plejery Spartou a Karviné.

 

Za Jablonec se do finále probojovali esportoví hráči Suchos95 a Danour, za Ostravu potom boleks a Teach.Mladou boleslav bude v květnovém finále reprezentovat steeKing a Doli97, Slovácko pak Kordaas a Bohy10.

Za Spartu se do finálového turnaje probojoval Johny a Caster za Karvinou K1leris a Efik.

Druhý ročník jediné oficiální soutěže pod hlavičkou Ligové fotbalové asociace má za sebou kvalifikační fázi a v semifinálových turnajích se během posledního březnového týdne představí celkem 72 plejerů, kteří budou bojovat o účast ve velkém finále. Semifinálové mini turnaje se odehrají vždy v rámci každého týmu e:LIGY ve třech dnech, a to konkrétně 24., 27. a 28. března.

Klíčový souboj o prvenství v e:LIZE bude o to prestižnější, že kromě zisku mistrovské trofeje v něm půjde také o zajištění účasti v mezinárodním seriálu EA FIFA21 Global Series. Většina klubů FORTUNA:LIGY proto nasadila do svých bojů v rámci e:LIGY ty nejlepší hráče.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.