Rubriky:

Národní liga

Druholigový Most po Němci Jeratovi převezme Medynský

24. února 2015 16:03 - Most

Fotbalisty Mostu povede v jarní části druhé nejvyšší soutěže Pavel Medynský. Padesátiletý trenér na lavičce Baníku nahradí Němce Wolfganga Jerata, který minulý týden skončil z osobních důvodů. Čtrnáctý celek Fotbalové národní ligy o tom informoval na svém webu. Medynského asistenty budou Zdeněk Slowik, Marek Juska a Jan Houška.

Německý trenér Wolfgang Jerat skončil minulý týden z osobních důvodů a odcestoval zpět domů. „Jeho důvody byly dostatečně závažné na to, aby bylo trenérovi umožněno okamžité rozvázání smlouvy," sdělil sportovní ředitel klubu Anton Stehlík.

Jeratovým nástupcem se stal Pavel Medynský, jemuž bude asistovat Zdeněk Slowik. V realizačním týmu zůstávají dosavadní kondiční trenér Jan Houška a trenér gólmanů Marek Juska.

Most na jaře čeká bitva o záchranu, na čtrnácté příčce má po podzimu náskok jen jednoho bodu na sestupové příčky.

Medynský, který v Mostu před šestnácti lety působil jako hráč, naposledy před půl rokem trénoval Karlovy Vary. V letech 2011-2012 v nejvyšší soutěži vedl pražské Bohemians 1905.

dos, Sport.cz

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..