Vlašim - Frýdek-Místek 4:0Vlašim si doma s chutí zastřílela, odnesl to poslední tým tabulky

Vlašim

Fotbalisté Vlašimi vyhráli v pátečním utkání 19. kola FNL na domácím hřišti Frýdek-Místek jasně 4:0 a v aktuální tabulce poskočili na šesté místo. Poražení zůstávají poslední. Dvěma trefami se blýskl v dresu vítězů krajní obránce Fotr.

Vlašim šla do utkání v roli favorita a začala ji brzy naplňovat. V 6 minutě poslal tým trenéra Havlíčka do vedení Fotr a náskok ještě do přestávky zvýraznil Hadaščok s Kadlecem.

S vědomím tříbrankového náskoku Vlašim utkání po přestávce kontrolovala a díky dalšímu zásahu Fotra vítězství ještě zvýraznila.

19. kolo druhé fotbalové ligy
Vlašim - Frýdek-Místek 4:0 (3:0)
Branky: 5. a 69. Fotr, 22. Hadaščok, 28. Kadlec. Rozhodčí: Adámková - Petřík, Vlasjuk. ŽK: Dramé, Varadi (oba Frýdek-Místek). Diváci: 389.
Vlašim: Řehák - Piško, Plachý (75. Janda), Vodháněl (58. Kučera), Fotr - Túlio, J. Štochl, Kadlec, Skopec - Badocha, Hadaščok (68. Mareček). Trenér: Havlíček.
Frýdek-Místek: Buček - Švrček, Gáč, Slaninka, Literák - Mozol (46. Willwéber), Dramé, Šumský, Přichystal (35. Fukala) - Macej, Biolek (68. Varadi). Trenér: Pulpit.