Rubriky:

Německo

Živě

Bayern nasadil Jamesovi dietu. Kolumbijský záložník se má opět dostat do formy

9. února 2019 10:07 - Mnichov/Praha

James Rodríguez platil za velký talent kolumbijského fotbalu. Ofenzivní záložník si ale pod Zinedinem Zidanem v Realu Madrid moc nezahrál a v roce 2016 ho dokonce španělský tisk označil za tlustého. V létě 2017 se nakonec na dvě sezóny přestěhoval na hostování do mnichovského Bayernu. A právě tam se jeho formu rozhodli řešit.

 

Wolfgang Rattay, Reuters

V probíhajícím ročníku Bundesligy zatím skóroval pouze třikrát a nepřipsal si jedinou asistenci. To není na ofenzivního záložníka moc. Měl sice i světlé chvilky, ale celkově se nezdá být úplně ve své kůži.

Mnichovský celek přitom potřebuje zabrat, pokud chce dohnat sedmibodové manko na Borussii Dortmund. Rozhodl se proto k radikálnímu kroku - nasadil Jamesovi dietu. Server GiveMeSport uvedl třináct zásad, ze kterých dieta vychází a kterými by se prý měl Kolumbijec řídit, aby se opět dostal do formy.

Jsou mezi nimi klasická doporučení pro lidi na dietách jako například "stravuj se pětkrát denně a nevynechávej jídla", "pij vodu mezi jídly", "nevynechávej snídani" či "dávej si čerstvé ovoce". Mezi zásadami najdeme ale i poměrně specifické a striktní doporučení jako například "do salátů a toastů nepoužívej více než 5 gramů oleje".

Zda dieta Kolumbijci pomůže, či nikoli, to teprve uvidíme. Na konci této sezóny se má James vrátit do Realu, nicméně je otázkou, zda bude v příštím roce působit právě tam. Zájem o jeho služby totiž prý mají dva velké londýnské kluby - Chelsea a Arsenal.

bak, Sport.cz

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..