Schalke - Union 2:1Schalke díky gólu v závěru porazilo Union a dotáhlo se na lídra

Fotbalisté Schalke porazili v předehrávce 13. kola bundesligy díky gólu z 86. minuty 2:1 Union Berlín a bodově se dotáhli na vedoucí Mönchengladbach. Nováček z hlavního města, jenž v minulém kole právě lídra porazil, prohrál po třech vítězstvích za sebou.

Gólová radost fotbalistů Schalke.

Schalke poslal do vedení ve 23. minutě tvrdou ranou z voleje Benito Raman. Hosté vyrovnali o 13 minut později díky Marcusi Ingvartsenovi, jenž proměnil pokutový kop nařízený podle všeho za nafilmovaný pád.

Když už zápas směřoval k dělbě bodů, jež by byla pro Schalke doma už čtvrtá za sebou, rozhodl v 86. minutě křížnou střelou z hranice vápna německý reprezentant Suat Serdar.