Fotbalisté Hamburku po remíze se Schalke znovu vedou

Fotbalisté Hamburku remizovali v nedělní dohrávce 8. kola bundesligy 1:1 se Schalke. Vrátili se tak do čela tabulky o bod před senzaci úvodu sezóny, nováčka z Hoffenheimu.

Hamburk se dostal do vedení po půlhodině hry, když se stejně jako ve středečním utkání proti Walesu trefil pravačkou německý reprezentant Trochowski. Na gól mu nahrál český záložník David Jarolím, jenž byl spolu s ním označen agenturou SID za nejlepšího hráče HSV. O vyrovnání se postaral tři minuty po přestávce hostující obránce Höwedes, který nastoupil až do druhého poločasu.

Hamburští svěřenci trenéra Martina Jola, kteří budou 4. prosince soupeři pražské Slavie v Poháru UEFA, odehráli zápas v sestavě: Rost - Demel, Reinhardt, Mathijsen, Atouba - Jarolím, Benjamin - Pitroipa (86. Torun), Trochowski, Olič - Guerrero (61. Petrič).