Rubriky:

Německo

Schick se odpojí od reprezentace! Míří do Leverkusenu, mají jasno v Itálii

2. září 2020 23:04 - Leverkusen
(Aktualizováno: 2. září 2020 23:28)

Už je to prý hotová věc! Podle několika italských médií se Leverkusen dohodl s AS Řím na přestupu fotbalisty Patrika Schicka. Čtyřiadvacetiletý útočník by se měl odpojit od české reprezentace, která se chystá na páteční úvodní zápas Ligy národů na Slovensku, a ve čtvrtek v Německu absolvovat zdravotní prohlídku.

 

Twitter@angelomangiante

Římané by od Bayeru měli za Schicka inkasovat 26 milionů eur (685 milionů korun) a blíže nespecifikovaný podíl z jeho případného dalšího prodeje.

Schickův příchod do Leverkusenu byl podle médií odvislý od toho, zda Bayer opustí jiný útočník Kevin Volland. Ten už přestoupil do Monaka a angažmá opory české reprezentace tak zřejmě nic nebrání. Schickovi podle Sky Sport Italia či Il Tempo chybí k přestupu do pátého týmu minulé bundesligové sezony už jen to, aby ve čtvrtek úspěšně prošel zdravotní prohlídkou.

Volland odešel z Leverkusenu do Monaka, nahradit ho může Schick

Odchovanec pražské Sparty v minulém ročníku hostoval v jiném německém klubu Lipsku. Přestože dal v uplynulé bundesligové sezoně deset branek a byl druhým nejlepším týmovým střelcem, semifinalista Ligy mistrů na něj z ekonomických důvodů v době koronavirové pandemie neuplatnil opci.

Schicka prodají do Německa, ale ne Lipsku! Italové hlásí nečekaný přestupový zvrat za 708 milionů

V Římě Schick působí od roku 2017. V klubu z italské metropole nejprve ze Sampdorie Janov hostoval a poté tam přestoupil. Za celkem 38 milionů eur (přes miliardu korun) se stal nejdražším hráčem v historii AS, v jeho dresu se ale příliš neprosadil. Nyní by se měl podle všeho s Římany rozejít.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..